Życzenia świąteczne

Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości – wspólnie spędzonego czasu, rodzinnej atmosfery, dużo radości i tyle optymizmu, by nie skończył się przez cały zbliżający się rok. Życzymy Wam, abyście to Boże Narodzenie spędzili w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy klub Cityraider .

Niedziela w Powidzu

W dniach 08-10.07.br. z okazji Dni Powidza zorganizowano szereg atrakcji dla turystów i wypoczywających  tu ludzi. Czysta woda w jeziorze , piękna pogoda i wolny czas sprzyjał  , by odwiedzić Powidz . Przyjechało dośc dużo motocykli z różnych stron wielkopolski. Zdjęcia  do obejżenia w galerii.

Otwarcie sezonu motocyklowego Gniezno 2016

IMG_0062

Dziś miało miejsce rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Gnieżnie . Impreza bardzo dobrze zorganizowana , z dobrze zorganizowaną paradą , i metą na imprezie. dziękujemy organizatorom za mile spędzony dzień grochówkę , grilla i wszystkie pozostałe atrakcje , konkursy itd… Widać pasje w tym co robią i chętnie jeszcze nie raz odwiedzimy ich .
W galerii są już zdjęcia z tej imprezy , a na  krótkie filmiki z You Tube   i tu Zapraszamy

Relacja z wyprawy na Krym – półwysep rozmaitości

Planowaliśmy te wyprawę od grudnia, dużo czytaliśmy ,szukaliśmy informacji w necie, ale to co tam nas spotkało zostanie długo w naszej pamięci… W końcu skutery były przygotowane do podróży, choć wielu mówiło ze nie dadzą rady to jednak uparliśmy sie i ruszyliśmy w nieznane. Tak jak było uzgodnione pojawiliśmy sie o 6 rano na stacji Orlenu Paw sie trochę spóźnił a Kamikac po rozmowie telefonicznej powiedział ze mamy ruszać on nas dogoni.
Pozegnali nas Ionel i Przemo .

I ruszyliśmy….w nieznane na Krym -półwysep rozmaitości. Czytaj dalej Relacja z wyprawy na Krym – półwysep rozmaitości