II Rodzinny Piknik Motocyklowy Pamiątkowo

W dniach 10-11.08 odbył się już po raz drugi charytatywny rodzinny piknik motocyklowy. Pogoda dopisała .

Po widowiskowej paradzie z Szamotuł na plażę w Pamiątkowie czekało na motocyklistów sporo niespodzianek. Począwszy od możliwości rozbicia się na polu namiotowym , poprzez dużo zabawy , muzyki , licytacji i dobrego zaplecza cateringowego.
Bardzo fajna impreza , można miło spędzić weekend z znajomymi , nie tylko motocyklistami , a przy okazji wesprzeć Julkę .

Zapraszamy do galerii

Quadro Qooder

Wydaje się, że przemysł skuterów nie jest w stanie zdecydować, ile kół potrzebuje. Przez dziesięciolecia skutery miały dwa koła. Następnie niektórzy producenci dodali dodatkowe koło z przodu. W miarę upływu lat te trójkołowe koła wyrastały z innego koła, tym razem z tyłu. Ten proces ewolucji zrodził znany skuter Qooder – pomysł Lucio Marabese , projektanta w szwajcarskiej firmie Quadro . Qooder to najnowszy produkt z serii trójkołowych i 4-kołowych, zaprojektowanych przez Lucio. Pierwsze z nich to Yamaha Tesseract i Piaggio MP3 .

Możliwości
Dlaczego ktoś miałby potrzebować skutera z czterema kołami? Czytaj dalej Quadro Qooder

Życzenia świąteczne

Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości – wspólnie spędzonego czasu, rodzinnej atmosfery, dużo radości i tyle optymizmu, by nie skończył się przez cały zbliżający się rok. Życzymy Wam, abyście to Boże Narodzenie spędzili w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy klub Cityraider .

Niedziela w Powidzu

W dniach 08-10.07.br. z okazji Dni Powidza zorganizowano szereg atrakcji dla turystów i wypoczywających  tu ludzi. Czysta woda w jeziorze , piękna pogoda i wolny czas sprzyjał  , by odwiedzić Powidz . Przyjechało dośc dużo motocykli z różnych stron wielkopolski. Zdjęcia  do obejżenia w galerii.

Otwarcie sezonu motocyklowego Gniezno 2016

IMG_0062

Dziś miało miejsce rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Gnieżnie . Impreza bardzo dobrze zorganizowana , z dobrze zorganizowaną paradą , i metą na imprezie. dziękujemy organizatorom za mile spędzony dzień grochówkę , grilla i wszystkie pozostałe atrakcje , konkursy itd… Widać pasje w tym co robią i chętnie jeszcze nie raz odwiedzimy ich .
W galerii są już zdjęcia z tej imprezy , a na  krótkie filmiki z You Tube   i tu Zapraszamy